Morena paraqitet plot stil në veshje sportive


Morena paraqitet plot stil në veshje sportive

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku njihet për stilin unik dhe me shumë shije të veshjes, 29-vjeçarja e cila bën një jetë luksoze dhe këtë e dëshmon me çdo postim që bën në rrjete sociale, edhe kësaj radhe ka ardhur me disa imazhe atraktive.

Morena u shfaq atraktive në fotografit para pasqyrës e veshur me bluzë të shkurtër të cilën e përshtati me xhinse dhe një xhaketë shumëngjyrëshe.

Këto postime të bukuroshes nga Peja vijnë pas pushimeve verore nga ku ajo solli foto të ndryshme në bekini.

Morena shijojë disa ditë në një vend bregdetar dhe nuk la anash tregimin e formave terheqëse të trupit për të cilat komentohet vazhdimisht.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *