Genta bëhet bionde, frizura e saj merr vëmendjen


Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.
Kohëve të fundit ajo pari një shkëputje, pasi Genta njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.
Muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Ajo sot ka publikuar një foto nga vetura, ku shihet se është nisur në një destinacion.

Flokët e bardha të saj marrin vëmendjen të cilat po i rrin bukur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *