Arta Nitaj merret pak edhe me Majlinda Zeken


Arta Nitaj merret pak edhe me Majlinda Zeken

Vajzat e famshme të Instagramit Arta Nitaj e Majlinda Zeka, duket se kanë relata të mira me njëra tjetrën.

Arta, i komenton Majlindes në foto të ndryshme, duke e komplimentuar për pamjen e jashtme.

Edhe në këtë foto ku Majlinda shfaqet me këtë fustan tejet sensual, bukuroshja Arta Nitaj nuk është kursyer me një koment, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Majlinda vazhdon të marrë me mijëra like dhe qindra komente poshtë fotove që poston në rrjete sociale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *