Rudina Dembacaj zbulon pak nga shtëpia e saj dhe duket kaq luksoze!


Rudina Dembacaj zbulon pak nga shtëpia e saj dhe duket kaq luksoze!

Rudina Dembacaj është një aktore mjaft e dashur për publikun si dhe një personazh mjaft i komentuar.

Së fundmi, ajo ka publikuar një postim në Instastory, ku zbulon pak nga shtëpia e saj, shtëpia duket mjaft e bukur por që ka ende nevojë për sistemim.

Rudina ka publikuar se vijon ende sistemimi i rrobave dhe orendive të shumta në shtëpi.

Ajo poashtu ka ndare edhe nje imazh tejet te bukur nga nje cep tejet i bukur i shtepis.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *