Robini e Marigona bëhen prindër për herë të parë, del fotoja e djalit


Robini e Marigona bëhen prindër për herë të parë, del fotoja e djalit

Ata janë çifti më i komentuar i show-bizzit.

Boksieri njohur Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti kanë mirëpritur në jetë një djalë. Muaj më parë, çifti kurorëzoi dashurinë me një dasmë madhështore. Ende nuk është zbuluar emri i bebit të vogël.

Robini e Marigona bëhen prindër për herë të parë, del fotoja e djalit


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *