Për t’i fshehur kilogramët e tepërt, Adelina vesh këtë fustan!


Adelina Hasani, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Bukuroshja bionde është njëra ngga prezantueset më të dashura për publikun dhe pothuajse çdo ditë e shohim në ekran, shkruan ORAinfo.

Ani pse është shumë e talentuar në profesionin që e ushtron, Adelina shpesh herë është përfolur edhe për pamjen e saj, saktësisht për kilogramët e tepët.

Adelina se fundmi ka publikuar disa foto nga vendi i saj i punës. e veshur me një fustan të gjatë e shumë të gjatë, moderatorja duket se po tenton t’i fsheh kilogramët e tepërt.

Sidoqoftë edhe në këtë veshje, Adelina po duket shumë joshëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *