Me këtë veprim, Rita e rrezikon jetën e saj dhe të Fidanit


Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Qe me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Ata po vahzdojnë të jetnë shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit.

Rita se fundmi ka publikuar disa foto me Fidanin, derisa ky i fundit ishte duke drejtuar veturën.

Ajo madje e ka ‘detyryar’ Fidanin të shijoj në drejtim të telefonit derisa ‘shkrepte’ foto.

Me këtë veprim Rita ka rrezikuar shumë, pasi një gabim i vogël mund të përfundonte me ndonjë aksident të rëndë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *