Luana Vjollca në këto rroba që ka veshur duket tejet tërheqëse


Luana Vjollca ka bërë një postim të ri në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet veshur me shumë stil teksa kjo veshje po i’a thekson edhe më mirë format trupore.

Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori nga fansat e shumtë të moderatores dhe këngëtares.

Kaq tërheqëse moti nuk është dukur Luana./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *