Leonora nuk po di të plaket, shkëlqen në imazhin e fundit


Leonora nuk po di të plaket, shkëlqen në imazhin e fundit

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Leonora Jakupi, vazhdon të jenë ende in me muzikën e saj dhe është njëra nga artistet më të kërkuara, shkruan ORAinfo.

Madje, ky sezon veror ishte njëri nga më të ngarkuarit me ahengje e dasma të ndryshme. Ani pse vite të tëra në tregun muzikorë, ajo edhe si pamje ka qëndruar e njëjtë.

Në imazhin e fundit ajo ka treguar se është në super-formë dhe shkëlqen si gjithmonë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *