Kanë kaluar 26 vite/ Ja si dukej këngëtarja ditën e parë të shkollës


Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është një ndër më të pëlqyerat për publikun shqiptar. Dafina shpeshherë poston foto në rrjetet e saj sociale duke ndarë me fansat e saj disa pjesë nga jeta e saj private.

Së fundmi shumë personazhe të showbizit shqiptar kanë hedhur fotot e tyre kur kanë qenë të vegjël, kjo për arsye se diten e djeshme nisi edhe viti shkollor 2022-2023.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Dafina. Ajo ka postur një foto ku shihet se këngëtarja ishte gati për shkollë.

Kujtojmë se Dafina ka qenë e ftuar në shumë evente dhe koncerte verore ku së fundmi ka marrë pjeë edhe në festivlin “Sunny Hill” në Tiranë.

Edhe pse u përfol se ajo nuk ishte në gjendje të mirë shëdetësore ajo ia doli më së miri duke bërë publikun dhe fansat të kërcenin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *