Big Mama si “loçkë”, është bërë si çokollatë


Big Mama si “loçkë”, është bërë si çokollatë

Big Mama, është njëra nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë se nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, ajo është shumë aktive ende në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është fokusuar më shumë në profesionin si prezantuese dhe në menaxhimin e biznesit të saj.

Bigu, gjithmonë është shquar gjithmonë për jetën luksoze që bën, duke shëtitur nëpër vende të ndryshime të botës.

Tani, ajo është në pushime dhe po sjellë shumë imazhe. Ajo duket qartë se është rrezitur e bërë si çokollatë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *