Sot rivale të forta pasi do jenë përballë njëra-tjetrës në të njëjtën ditë dhe orë, por e dinit që Bora Zemani dhe Luana Vjollca kanë qenë shoqe të ngushta? Dalin fotot


Janë dy nga moderatoret më të përfolura të momentit, Luana Vjollca dhe Bora Zemani. Për ata që i ndjekin së fundmi duket se moderatoret nuk i lidh asgjë, por në fakt nuk është kështu.Luana dhe Bora dikur kanë qenë mikesha shumë të ngushta, ndërsa së shpejti do të jenë përballë njëra-tjetrës në të njëjtën ditë dhe të njëjtin orar (prime-time).

Sot rivale të forta pasi do jenë përballë

Lufta mes tyre do të jetë e ashpër jo vetëm në ekran por edhe me klikime e ndjekës në mediat sociale.

Si po shkon miqësia e tyre nuk dihet, duke qenë se as nuk i kemi parë e dëgjuar më së bashku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *