Si rrallë herë, Gjira publikon foto krah bashkëshortit


Gjira Kajtazi publikoi disa foto të ëmbla familjare.

Prej tyre më shumë vëmendje mori ajo krah bashkëshortit.

Ajo ndodhet në pushime bashkë me të dhe dy fëmijët e tyre.

Ndryshe, Gjira ka kohë që nuk është aktive në muzikë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *