“Për të shijuar borën dhe malet e bukura të…”/ Luana Vjollca bëhet me shtëpi të re, moderatorja e njohur na prezanton me super vilën e saj (FOTO)


Luana Vjollca është bërë me shtëpi të re. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja me një postim në Instagram ku na tregon pamje nga vila e saj.Luana shkruan se zgjodhi të ketë një shtëpi edhe në Kosovë, në një zonë malore që të shkëputet nga smogu i qytetit.

“U bera me shtepi ne Kosoven time. Zgjodha ta kem ne nje zone malore, me ajer te paster, per te shijuar boren e malet e bukura te Kosoves sa here qe kam nevoje te shkeputem nga smogu i qytetit!”, shkruan Luana.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *