Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë me dukjen në tapetin e kuq


Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë me dukjen në tapetin e kuq

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka arritur të merr sërish vëmendje.

Bukuroshja së fundmi ka ecur në tapetin e kuq të “amfAR”, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është shfaqur veshur në një fustan hiri me dekolte të hapur dhe të ngushtë që ia zbulonte hiret e saj.

Linjat e saj të bujshme bënë që të komentohet edhe më shumë derisa nuk la vend për imagjinatë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *