‘Nuk është dukur asnjëherë kaq…’, Ledri qenka sëmurë por kjo nuk bën aspak problem për Sara Hoxhën


Këngëtari Ledri Vula prej kohësh vuan nga sëmundja ‘vitiligo’.

Edhe pse ai vetë nuk e ka treguar ndonjëherë, shenjat që ai ka në lëkurë e vërtetojnë këtë gjë.

Sëmundja Vitiligo përfshin gjendjen në të cilën lëkura humb melaninën, pigment i cili definon ngjyrën e lëkurës dhe të qimeve.

Së fundmi partnerja e tij, Sarah Hoxha ka bërë një postim shumë të ëmbël per partnerin e saj. Blogerja ka piblikuar në InstaStory një foto ku Ledri ka vendosur dorën e tij tek këmba e saj dhe në pah duken shenjat e lëkurës, të cilat duket se janë përhapur më shumë kohëve të fundit tek reperi.

“Vitilgo nuk është dukur asnjëherë kaq ‘cool’”– shkroi ajo, duke lënë të nënkuptohet se sëmundja që ka partneri i saj nuk e bezdis aspak por i duket diçka e veçantë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *