(Foto) Me zor se do i njihni/ Ja si duken vajzat e njohura të ekranit pa grim, me rrathë të zinj dhe fytyrën e zbehtë


Gjithmone jemi mesuar qe VIPAT t’i shikojme pa rrathe poshte syve, pa puçrra, gjithnje me makeup, te kuruara, te zbukuruara apo defekte te tjera qe na ndodhin te gjitheve e ne jeten e perditshme.

Megjithese pak here kur ka ndodhur VIP-et shqiptare kane terhequr shume vemendjen kur kane postuar foto pa makeup ne rrjete sociale. Komentet per keto foto foto kane qene te shumta.

Jeta e perditshme, thjeshtesia me shfaqjen ne ekran jane shume larg nga njera-tjetra. Ndonjehere harrojme qe ato jane njerez te zakonshem si ne sepse femrat e ekranit shqiptar duken kaq perfekte.
Mund te beni dallimin dhe te zgjidhni se kush duket bukur ne te dyja versionet. Si duken ato pa makeup?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *