Çka i bëri gruas Ermali që e sjelli deri në këtë gjendje?


Çka i bëri gruas Ermali që e sjelli deri në këtë gjendje?

Ermali dhe Ariana janë ndër ciftet më të komentuar dhe të dashur për publikun.

Dyshja edhe pse janë prindër të katër fëmijëve, ata vazhdojnë të shfaqen çdo ditë e më të rinjë, shkruan InfoKosova.

Së fundi ata kanë postuar një foto të re në Instagram.

Ajo që bije në sy ishte dobësimi i tepërt i Arianes, ndërsa Ermali sa shkon e shton peshë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *