Bashkëjetojnë prej kohësh, por a janë fejuar Egli Tako dhe Olsi Bylyku? Përgjigjet aktorja


Osli Bylyku dhe Egli Tako po shijojnë një romancë të bukur dashurie prej më shumë se 4 vitesh, ata kanë treguar se bashkëjetojnë, teksa janë bërë partnerë edhe në skenë, duke sjellë disa këngë bashkë.

Gjithsesi, çifti nuk e ka çuar ende marrëdhënien në një nivel tjetër, siç është fejesa për shembull.

Egli ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram ku mes të tjerash është pyetur:

“A je fejuar me Olsin?”, pyetje të cilës i është përgjigjur me “Jo”./Panorama/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *