“Të prita moj mike, të prita”, Ilir Meta harron politikën, ja merr valles i pashqetësuar nga asgjë (VIDEO)


Larg zhurmës së politikës, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka qenë mbrëmjen e djeshme i ftuar në një dasmë, ku ka shijuar këngët e bukura shqiptare.

Siç shihet edhe nga pamjet, Meta kërcen nën ritmet e muzikës përmetare, këngës ‘Të prita moj mike’, të Vaskë Currit dhe Laver Bariut.

Mësohet se Meta dhe përfaqësues të tjerë të PL-së kanë qenë të ftuar në dasmën e një anëtareje të kësaj partie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *