Sahidja Si Manekene Plot Me Stil, Po Duket Si 20 Vjeçare


Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.
Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Se fundmi Sahidja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me xhinëse dhe këmish, Sahidja po duket si vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *