Me të mbetë sytë tek ajo, kështu dukej në adoleshencë Zhadja


Me të mbetë sytë tek ajo, kështu dukej në adoleshencë Zhadja

Giovana Antonelli padyshim është njëra nga aktoret më të dashura braziliane.

Ani pse ka kohë të gjatë në botën e serialve dhe filmave, ajo për audiencën shqiptare u bë e njohur me rolin e Zhades nga seriali, Kloni, shktruan ORAinfo.

Roli i saj bëri bujë të madhe në gjithë botën, pasi u interpretua shumë bukur nga aktorja braziliane duke u ciliësuar shumë origjinale.

Edhe sot e kësaj dite Zhadja luan në shumë seriale të tjera, të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Por,a dëshironi se si dukej ajo në adoleshencë? Një bukuri e rrille, shikoni foton më poshtë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *