Loredana me këtë veprim ngrit dyshimet për ribashkim me Mozzik


Loredana rikthen fotografitë e vjetra me Mozzikun, ngrit dyshime për ribashkim.

Loredana dhe Mozziku vazhdojnë e komentohen lidhur me marrëdhënien e tyre.
Veprimet e tyre marrin vëmendje mediatike, duke u komentuar jashtëzakonisht shumë, shkruan lajmi.

Së fundi, veprimi i Loredanës ka ngritur dyshime për një ribashkim mes tyre.

Ajo ka ripostuar fotografitë ku kanë dalë së bashku në rrjetin social ‘Instagram’.

Rikthimi i fotografive për ndjekësit ishte një lajm i mirë pasi që mendohet se dyshja mund të rikthejnë lidhjen e dashurisë që kishin dikur.

Ndryshe, ata janë prindër të një vajze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *