Fjolla Morina pozon nga mbrapa, dhe e dini çfarë merrë vëmendje


Fjolla Morina ka publikuar disa foto të reja.

E veshur me rroba me ngjyrë rozë e me flokët e bardhë ajo duket si një kukull.

Por nuk lë pa marrë vëmendje as trupi i saj.

Në pozën nga mbrapa gjithë vëmendjen mori me të pasmet e formësuara./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *