Egzona vishet krejt zi, thjeshtë mahnitëse


Egzona vishet krejt zi, thjeshtë mahnitëse

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

E se fundmi, Egzona është duke i kaluar pushimet në Budva në Mal të Zi.

Nga atje, ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet në super formë.

E veshur krejt zi, Egzona po duket thjeshtë mahnitëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *