E Dashura E Robertit Na “Befason”, Ja Qka Bën Në Mes Të Detit!


E dashura e Robert Berishes, Laureta ka publikuar një fotografi mjaftë të nxehtë në rrjete sociale.
Bukuroshja ka sjell imazhin pran vëllait të saj ë një vend bregdetar, shkruan InfoKosova.

Ajo kishte zbërthyer xhinset e saj duket treguar pjes ën e ba rkut, ajo ne mes te detit zberthen pantallonat.
Laureta në këtë foto duket mjaftë bukur dhe në fo rmë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *