Aurela Hoxha Do Ju Mahnit Me ‘Look-Un E Ri’


Aurela Hoxha Do Ju Mahnit Me ‘Look-Un E Ri’

Aurela Hoxha e mbajti në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj dhe vetëm kur djali i saj lindi modelja e bëri publike.

Alaron është emri me të cilin ajo pagëzoi vogëlushin e saj, të cilin e poston shumë rrallë në rrjete sociale.

Megjithatë bukuroshja nuk na i kursen fotot apo video-t nga përditshmëria e saj apo fotosesionet nga puna e saj si mo d ele.

Së fundmi ka ndarë një video ku shfaqet me një ‘look’ krejtësisht ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim Aurelën, edhe pse paruke, bukuroshja ka shkëlqyer në Instastory teksa shfaqet me flokë të zeza të shkurtra.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *