Shokohet rrjeti, Bora dhe Beatrix kalojnë pushimet së bashku?


Ende nuk iu është ndalur vëmendja e madhe në rrjete sociale.

Bora dhe Beatrix janë dy emrat më të përfolur kohëve të fundit, e kjo krejt për shkak të aktorit Donald Veshaj, shkruan InfoKosova.

Bora dhe Beatrix dikur ishin shoqe mes vetë, por pas lidhjes së kësaj të fundit me Donaldin, ato fshin njëra tjetrën nga rrjetë sociale duke shkëputur cdo kontakt.

Ndryshe nga ajo qe shfaqin dyshja, shumë fansa janë të bindur se Bora dhe Beatrix kanë kaluar pushimet bashkë.

Ditë më parë ato u panë më nje kapele të njejtë, ndërsa sot ato kan postuar nga një fotografi në ambientin e njëjt, e që mendohet se janë bashkë.

Megjithatë mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *