“Nuk fitoi dot BBV”, këngëtari i njohur shqiptar bëhet pjesë e ‘Dancing With the Stars’


Edhe pak javë na ndajnë nga filimi i spektaklit “Dancing With the Stars Albania”, në ekranin e Top Channel. Faqja zyrtare në Instagram e spektaklit të kërcimit ka zbuluar dalëngadalë konkurrentët pjesëmarrës.

Mes tyre përmendim Alban Nimanin që ishte i pari i prezantuar zyrtarisht, më pas Sara Hoxha, Isli Islami dhe Megi Pojani.

Së fundmi është zbuluar edhe konkurrenti i rradhës, dhe bëhet fjalë për këngëtarin dhe ish konkurrentin e Big brother Vip, Ardit Çuni.

Në videon e postuar në Instagram shkruhej: “Nuk e fitoi dot BBV, por këngëtari Ardit Çuni, ka një as nën mëngë; kërcimin.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *