Mozzik dhe Loredana prapë bashkë


Mozzik dhe Loredana, janë çifti që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa kohë më parë,shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja Loredana me veprimin e fundit bëri të kuptohet se mund të ketë rikthim lidhja e tyre së bashku.

Ajo ka ripostuar fotografit së bashku me Mozzikun në rrjetin social Instagram.

Rikthimi i fotografive për ndjekësit ishte një lajm i mirë pasi që mendohet se dyshja mund të rikthejnë lidhjen e dashurisë që kishin dikur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *