Gëzimja poston foton më të bukur me vjehrrën e saj, kështu e uron për ditëlindje


Ato të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku, raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur.

Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj.

Madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë, së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre por edhe urimi qe i ka bere Remzies.

“Urime ditëlindjen Mam remzieosmani, jemi me fat që të kemi” ka shkruar ajo siper fotos ku të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *