Fifi gati për projektin e radhës dhe këtë e zbuloi partneri i saj


Fifi gati për projektin e radhës dhe këtë e zbuloi partneri i saj

Fifi prej muajsh komentohet shumë në media.

E gjitha kjo për pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP” e më pas edhe për lidhjen e saj me Adis Patushin.

Përtej kësaj, këngëtarja pas daljes nga “Big Brother VIP”, ka punuar rreth projekteve të reja muzikore.

Ajo solli këngën solo dhe bashkëpunime ndërkaq u zbulua se ajo është në studio për këngën e radhës.

Këtë na e zbuloi partneri i saj, Adisi duke ndarë një fotografi në ‘Instagram’.

Kënga po përgaditet nga Fatjon Miftari.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *