E tepron Tayna, me këtë veshje shkon në dasmë!


Tayna na mori sytë me veshjen në një dasmë

Reperja nga Prizreni sonte ishte e ftuar në një dasmë të miqve të saj të huaj.

Ajo u shfaq në rrjete sociale me një fustan të ndarë nga pjesa e poshtme, plot gurë.

Reperja na mori sytë teksa shkëlqente me veshjen që kishte zgjedhur dhe e cila ishte goxha seksi në të njëjtën kohë.

Artistja këto ditë po shijon edhe disa ditë pushimi në Barcelona dhe Ibiza, pas një sezone vere të gjatë dhe të lodhshme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *