Çfarë ndodhi?! Beatrix Ramosaj merr propozimin e madh nga aktori argjentinas!


Beatrix Ramosaj është një ndër vajzat të cilat ndiqet jo vetëm nga ndjekës shqiptarë por dhe nga të huaj. Të gjithë e dini miqësinë që këngëtarja ka me futbollisitn e njohur Neymar dhe shumë figura të tjera të njohur, por së fundmi ajo i ka tërhequr vëmendjen një tjetër artisti të madh.

Dhe gjejeni pak për kë bëhet fjalë! Për aktorin spanjoll Victorio DAlessandro. Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shkruan sesi një person mund të ndryshojë botën. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen ka qenë komenti i aktorit: Kam një propozim të madh për ty, më shkruaj.

E si duket dyshja ka folur në privat dhe nuk e dimë se për çfarë bëhet fjalë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *