Aurela Hoxha mahnit me ‘look-un e ri’


Aurela Hoxha mahnit me ‘look-un e ri’

Aurela Hoxha e mbajti në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj dhe vetëm kur djali i saj lindi modelja e bëri publike.

Alaron është emri me të cilin ajo pagëzoi vogëlushin e saj, të cilin e poston shumë rrallë në rrjete sociale.

Megjithatë bukuroshja nuk na i kursen fotot apo video-t nga përditshmëria e saj apo fotosesionet nga puna e saj si modele.

Së fundmi ka ndarë një video ku shfaqet me një ‘look’ krejtësisht ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim Aurelën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *