Afrona publikon foton më të ëmbël me gjyshen


Afrona publikon foton më të ëmbël me gjyshen

Afrona Dika, është njëra nga blogeret më të njohura aktualisht.

E famën më të madhe ajo e arriti që kur u martua me këngëtarin e njohur, Blero Muharremi, shkruan ORAinfo.

Martesa e tyre bëri bujë të madhe, ani pse çifti në fjalë nuk qëndruan bashkë shumë gjatë. Që një kohë të gjatë po përflitet se ata janë ndarë, ani pse ende asgjë nuk është konfirmuar nga të dy.

Tani, Afrona po vazhdon jetën e saj në Zvicër, dhe shpesh e merr malli për familjen e saj.

Afrona ka zgjedhur të postojë një foto shumë të ëmbël me gjyshen e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *