Rasimi i zhgënjyer, i paralajmron ndjekësit


Rasimi i zhgënjyer, i paralajmron ndjekësit

Personazhi i famshëm i “Tik Tok”-ut, Rasim Avdyli, është shfaqur i mllefosur e zhgënyer në një video.

Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen poshtë videove.

Rasimi, i cili e tregon përditë jetën e tij në rrjete sociale, u thotë ndjekësve se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun, shkruan “Kosovarja”.

Ky, është një reagim i mitrovicasit që jeton në Gjermani dhe tashmë ka një jetë të re me një grua gjermane.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *