Pantallona më të quditshëm se të Fjolla Morines nuk keni parë asnjëherë


Pantallona më të quditshëm se të Fjolla Morines nuk keni parë asnjëherë

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në rrjete sociale, qoftë foto apo ndonjë status.

Ajo njihet për format trupore e të cilat nuk heziton t’i tregoj në pothuajse secilën paraqitje që bën, dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi.

Megjithatë këtë herë, këngëtarja ka befasuar me ‘look’-un e ri teksa u shfaq me një stil të ri të flokëve.

Në imazhet që solli në Instagram, Fjolla u shfaq si bionde me flokë të shkurtra ndërsa tregoi format trupore në një veshje ngjyrë rozë por gjithe vemendjen e marrin pantallonat e saj mjaft te quditshem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *