Marina poston foto pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar


Marina poston foto pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar

Marina Vjollca, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Atë jemi mësuar ta shohim tash e një kohë të gjatë në ekranet televizive, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, Marina nuk e ka ndërprerë punën e saj.

Tani që jemi në fund të sezonit veror, ajo ka shkua në pushime me familjen e saj.

Nga vendet ekzotike, ajo ka postuar një foto pa grim dhe aspak e rregulluar. Ja si duket ajo pa make-up./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *