Labi e Qëndresa prindër për herë të dytë


Labi e Qëndresa prindër për herë të dytë

Labi dhe Qëndresa janë ndër çiftet më të komentuar në mediet rozë.

Dyshja me imazhe te shumta në rrjete sociale, shfaqin lumturinë që përjetojnë si familje, shkruan “Kosovarja”.

Siç shihet në imazhin e fundit, Qëndresa ngrit dyshime për shtatzëninë e dytë, pasi që barku i saj duket në formë dhe tejet i rrumbullakët.

Për më shumë, vlerësojeni pamjen e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *