Gëzimja bëhet gati për dasmë, kaq bukur po i rri fustani i kuq


Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

E duket ende sezoni i dasma nuk ka përfunduar, pasi Gëzimja është bërë gati të shkojë në një ageng të tillë.

Shikoni se sa bukur po duket në fustan të kuq./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *