Çfarë po kurdisin, Luana dhe Flori bëhen bashkë përsëri? Fotoja që ngre dyshime. Ja çfarë shkruan moderatorja e njohur (Foto)


Luana Vjollca do të rikthehet shumë shpejt në ekran me emisionin e saj të ri, “S’luan dot me mua” që do të vijë për publikun çdo të premte në ekranin e TvKlan. Mirëpo pak minuta më parë Luana Vjollca ka postuar në Instagram një foto me bashkëpunëtorin e saj të vjetër, Florian Binaj.

”Gjej dixhiturën” shkruan Luana në këtë foto krah Florit.

Çfarë po kurdisin, Luana dhe Flori bëhen bashkë

Për tre sezone radhazi Florian Binaj ka qenë një nga kapitenët e programit “Shiko Kush Luan”, ndërsa me largimin nga Top-Channel atë e kemi parë si prezantues në programin investigativ, “Piranjat”…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *