Veshja e Kidës që kushton hiç më pak se 97 mijë euro


Kida është njëra ndër këngëtaret që shpenzon shumë për veshje, veshjet e saj shpesh kapin shifra të banesave apo veturave luksoze.

Së fundi, “Shqip Closet” i ka bërë një vlerësim dukjes së fundit të Kidës dhe në bazë të llogaritjeve del se vlera e saj në këtë foto kap shifrën e 97.785 euro.

Nga bizhuteritë e shtrenjta, deri tek veshjet “firmato”, Kida del se ka vlerën e një banese luksoze në këtë fotografi.

Këngëtarja është tejet e kërkuar nëpër koncerte, prej nga edhe fiton shumë./Lajmi.net/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *