Tanya e zhytur në luks, kjo veshje i kushton 2 270 euro


Tanya e zhytur në luks, kjo veshje i kushton 2 270 euro

Taynes veç veshja që del për kafe i kushton 2.270 euro.

Tayna, rep artistja kosovare, është një nga vajzat me “trendy” të momentit.

Ajo përveçse për zërin e saj dhe këngët hite, komentohet shpesh edhe për stilin e saj tejet të veçantë, ,shkruan Kosovarja.

Tayna ditët e fundit postoi një fotografi ku veshja e saj ditore e saj kushtonte gjithësejt 2,270 euro.

Këngëtarja këtë vit sezonin e verës kishte të mbushur me koncerte. Pra, jo më kot vishet kaq shtrenjtë Tayna.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *