Kush është mashkulli që po ia shtrëngon dorën Lauretës? Nuk është Roberti


Laureta Maçedonci, vazhdon të jetë emër i njohur në mediat rozë, ajo në fakt u bë e njohur që kur zbuloi se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishën.

Tani çdo gjë rreth saj është në vëzhgim të mediave dhe natyrisht edhe publikut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provoktaive.

Larueta se fundmi ka publikuar një imazh të bukur me familjen e saj nga pushimet.

Së fundmi ka postuar një fotografi ku një mashkull i shtrëngon dorën, e që nuk është Roberti.

Por, ajo na tregoi se është vëllai i saj, Lumi, duke shkruar: ”Më mbanë dorën përgjithmonë”, ka shkruar Laureta. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *