Bearti i ‘’Për’puthen’’ publikon foton e parë të të dashurës së re?!


Beart Rexhepi është padyshim një ndër pjesëmarrësit e ‘’Për’puthen’’ që ka shkaktuar më së shumti bujë në media dhe rrjetet sociale.

Ish-konkurrenti nga Prishtina, që ‘’tundi’’ rrjetin me lidhjen me Tea Trifonin, ishte në qendër të vëmendjes gjatë kohës sa ishin bashkë por edhe pas ndarjes.

Prej muajsh ai ka vendosur të qëndrojë larg medias por si duket së fundmi ka habitur me postimet e reja.

Mesa duket, Bearti është në një lidhje dashurie, këtë e ka lënë të kuptohet përmes një postimi në Instagram.

Ai ka nisur pushimet në Mal të Zi, jo vetëm! Bearti ka publikuar një fotografi që shfaq detin në mbrëmje, makinën, dhe një vajzë!

Ajo mbetet misterioze tani për tani meqë nga çfarë ka ndarë Bearti, nuk vërehet qartë!/afterparty


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *