Rita Ora e ‘djeg’ Tiranën, kërcen valle shqiptare


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka krijuar një atmosferë elektrizuese në sheshin “Skënderbej”, ku ka performuar disa këngë shumë të njohura nga repertori i saj. Në një moment, Rita kërceu dhe vallen e Tropojës.

Pasi kërceu nën ritmet e valles popullore në sfond, këngëtarja këndoi më pas këngën hit “Black Widow”.

Ajo kishte veshur një body të zi, ku ishte ndërthurur detaji i shqiponjës dy krenare.

Trupa e baletit, që ishin veshur me të kuqe, kompletuan pamjen kuq e zi, dy ngjyrat e flamurit kombëtar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *