Morena Taraku fsheh fytyrën e zbulon gati ‘Zogun’!


Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja që merr vëmendje të madhe në media.

Ajo komentohet shumë për linjat dhe bukurinë e saj. Por përtej kësaj, Morena komentohet edhe për jetën e saj tejet luksoze.

Morena ka kohë që jeton në Stamoll, ndërsa raportohet për lidhje të saj me njerëz të fuqishëm të botës së biznesit.

Modelja nga Prishtina nuk heziton t’i njoftoj fansat e saj me luksin që e rrethon. Madje ajo shpeshherë publikon imazhe ku shfaqet super provokuese.

Morena se fundmi ka habitur me një postim të saj në Instagram.

Ajo ka ekspozuar turpin e saj joshës të veshur në një fustan ku rrezikon të shfaq ‘Zogun’.

Në këtë pamje shihet se ajo nuk ka veshur fare të brendshme.

Qëllimin e këtij imazhi e din me së miri Morena! /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *