Learta me këtë fustan me lule del me shëtit rrugëve të Francës


Learta me këtë fustan me lule del me shëtit rrugëve të Francës

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta gjithmonë është komentuar për jetën e luksit që e jeton dhe këtë e tregon gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo me familjen e saj ka udhëtuar drejtë Francës.

Nga atje, Learta ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Me fustan të gjatë dhe me lule, Learta po shkelën në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *