Donjeta Morina sjell foto atraktive derisa ankohet nga mos rënia e çmimit të naftës


Donjeta Morina sjell foto atraktive derisa ankohet nga mos rënia e çmimit të naftës

Donjeta Morina po mbanë aktiv ndjekësit e saj me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ka realizuar disa imazhe në veturë derisa i ka postuar edhe në Instagram.

Gjithmonë në formë të mirë këtë herë dukej se ishte e ‘nevrikosur’ dhe kjo pasi siç ka shkruar edhe ajo për shkak të shtrenjtimin të naftës.

“Shtrenjtë valla”, ka qenë mbishkrimi i saj në fotografi ku në njërën prej tyre ishte shfaqur me fytyrë të ngrysur./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *